• slajd 2

• slajd 3

• Centrum

i Regulacyjnych

Centrum Studiów Antymonopolowych i Regulacyjnych (CARS) Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do zgłaszania prac naukowych na międzynarodową konferencję organizowaną w ramach projektu "Business-to-Business Data Sharing within the EU Digital Market" realizowanego w CARS w ramach grantu Opus przez Narodowe Centrum Nauki (2018/31/B/HS5/01192).

Konferencja odbędzie się w Warszawie 15 września 2023 r. i ma na celu rozwinięcie debaty na temat prawnych i regulacyjnych wyzwań i możliwości związanych z udostępnianiem danych B2B w ramach unijnego rynku cyfrowego. Zgodnie z misją sieci Jean Monnet Network on enforcement of EU law (EULEN) omówiony zostanie również wpływ, jaki na politykę udostępniania danych wywiera ewolucja unijnych ram regulacyjnych w zakresie technologii cyfrowych i danych (DMA, DSA, DGA, Data Act) oraz wynikające z niej mechanizmy egzekwowania prawa.

Ważne daty:

Termin składania abstraktów: 10 maja 2023 r.

Powiadomienie o przyjęciu: 15 maja 2023 r.

Termin składania projektów artykułów: 1 września 2023 r.

Data konferencji: 15 września 2023 r.

Termin składania pełnych artykułów: 15 stycznia 2024 r.

Prosimy o przesłanie abstraktu pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zobacz więcej informacji tutaj.